piotrek es
piotrek es

..włazi , bo przecież nie wchodzi taki pseudo ekologiczny na drzewo i niczym Rejtan przywiązawszy się krzyczy , ' nie zlezę , protestuję , las dla zwierząt , zwierzęta ....dla lasu , ' następnie policja wydaje dwa polecenia , pierwsze owemu wegetarianinowi ze skórzanymi rzemykami na szyi , by zlazł , w przypadku odmowy nakazuje leśnikom ścięcie tegoż drzewa .Kolejnym etapem jest obserwacja sąsiednich zasiedlonych koron drzew.......... oooo , czas na obiad , jest prawie 15 , idę na schabowego i chlebek ze smalcem z dzika , ze skwarkami oczywiście ..........

30 minut temu
Marcin Paź
Marcin Paź

Pelosi dobra babka katoliczka.

Godzinę temu
Seweryn Malec
Seweryn Malec

Mieszkam w Luton, w UK, I tu dopiero jest syf!!! Jak tu przyjechalem, to myslalem ze trafilem do jakichs slumsow! Syf totalny, smieci latajace na ulicy, burdel na ulicach, samochody parkujace tak, ze trzeba czasami wejsc na ulice, I pelno bezdomnych, spiacych na ulicach, I non stop zaczepiajacych cie o drobne:"give mi a change" to najczesciej slyszane slowo na ulicach Luton:)

2 godzin temu
gh s
gh s

Widać, że rad.Otoka lubi przyjarać (bo chlapnąć to już nie lubi a musi :D) więc to go pewnie zainteresuje. "Przyjarałby cosik?": www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=28937

3 godzin temu
Nazywajrzeczy poimieniu
Nazywajrzeczy poimieniu

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest już od dawna (każdy rząd) tylko Ministerstwem Dziedzictwa, bo w aktualnie żyjących artystów się nie inwestuje/wspiera a ogromna kasa idzie na starocie. Jest taka potrzeba, ok. ale drugoplanowa w przypadku sytuacji gdy dla żyjących artystów jedyną opcją jest wyjazd za granicę. Dla "Artystów" z nudy może się przydaje. Ludków którzy z nadmiaru kasy postanowili zostać "Artystą" :D Wiadomo o co...

3 godzin temu
mark k
mark k

W u.s. nikt nie lubi zydow.

4 godzin temu
Micwlo1987
Micwlo1987

Kandydata na Prezydenta klip wyborczy :P plmemory.info/video/c5m-jX-AZIyAy5Y/wideo.html

5 godzin temu
Inger Rusin
Inger Rusin

Niemcy i Rosjanie* rozstrzelali polską inteligencję* ,a z blokowisk =czyli z czworaków 1946-2020 nie wytworzy się inteligencja; gdzie wstawisz fortepian , gości do metraży? Kogo zaprosisz do dyskusji , skoro tylko piwo,wódka i ''krótkie eduka-cjyje zaoczne'' i jeszcze którtsz awanse...np.na prezesów ze stróży na prezeski ze sprżataczek i afery jak SMŚrodmieście to polska norma , a prokuratura prawier ślepa...

5 godzin temu
Inger Rusin
Inger Rusin

Brak jest służby wojskowej , na wychowaniu zdyscyplinowanych -opierała się 200 lat Austria cesarska , a u nas w PRL/RP marazm..Przydałaby by się *kandydatom* na mężów 6** tygodniowa **unitarka wojskowa** w lesie,pod namiotami , z wymogami Dęblina jak do lotów ! Instruktorów po Afganistanie mamy, brakuje tylko''szkoły meskiego przetrwania ''!!!

5 godzin temu
Grzegorz Krol
Grzegorz Krol

Ostatnio Orban w liście do polityków zrzeszonych w EPL zaapelował o coś podobnego, o czym redaktor Lisicki mówił na końcu - o powrót do korzeni i wartości chrześcijańskich. Ciekawe kto czy w ogóle odpowie na ten apel... A sam program jak zwykle doskonały. Dziękuję Panom za cotygodniową dawkę niesamowitej wiedzy i zdrowego krytycyzmu. Z Panem Bogiem!

6 godzin temu
Adaś Niezgódka
Adaś Niezgódka

W amerykańskich miastach są dzielnice chińskie, żydowskie, niemieckie, irlandzkie itd. Co na to lewactwo?

6 godzin temu
B. B.
B. B.

kds

7 godzin temu
Krzysiek Nowak
Krzysiek Nowak

To ten co zdradził Michalkiewicza

9 godzin temu
Tat Woj
Tat Woj

ładnie pan O. wygląda,. to co zrobiła Lichocka jest AAAbsolutnie naganne poza tym nigdy tego babulca nie znosilam

11 godzin temu
Władysław Kostrzewski
Władysław Kostrzewski

taczka po łacinie to trolley

12 godzin temu
Władysław Kostrzewski
Władysław Kostrzewski

mądrzy Polacy pochowali się na głębokiej prowincji np w Bieszczadach

12 godzin temu
No Name
No Name

won rozumiesz...na koncu zabierajcie obywatelstwo zebym nie musial latac po urzedach

13 godzin temu
Bartosz Kuklinski
Bartosz Kuklinski

A feministki? One ostatnio lansują się ostro na "intelektualną elitę". ;)

14 godzin temu
mysterkleppka
mysterkleppka

LIBer arystokrACJA. W skrócie - Libacja.

15 godzin temu
K
K

Jeśli ks. Michał czyta komentarze to polecam zerknąć do linku, który zamieszczam poniżej : www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/953 Dziwne, że redakcja tego kanału (uchodząca za tradycyjną) wstawiła film o rozważaniu AKURAT tajemnic światła, które zostały sztucznie dodane do spójnej i bardzo symbolicznej liczby TRZECH części Różańca Świętego, w których zawarte są zupełnie wyczerpujące treści o Panu Jezusie i Jego Niepokalanej Matce. Święty Dominik otrzymał od Najświętszej Maryi Panny TRZY części Różańca Świętego- poprawianie samej Matki Bożej i wielkiego świętego na fali ekumenicznego neokatolicyzmu, chcącego rozmyć właściwy sens Różańca, jest działaniem na szkodę samego Kościoła Katolickiego. Wszystkiego dobrego drogi księże, naprawdę szczerze zachęcam do zapoznania się prawdziwą Tradycją Kościoła. Z Panem Bogiem!

16 godzin temu
Albin Kohls
Albin Kohls

Glosujac na A Dude glosujesz na Polin.

16 godzin temu
Ex Libris
Ex Libris

KURNIK

17 godzin temu
Krzysztof Wierzchoś
Krzysztof Wierzchoś

Pan Warzecha zaprasza do swojego programu bardzo interesujących ludzi. Tacy ludzie powinni tworzyć polskie elity. Poziom debaty publicznej wskoczy na wyższ poziom.

17 godzin temu
Ex Libris
Ex Libris

Słowo "elita" w aktualnej krajowej rzeczywistości można śmiał zastąpić słowem "kurnik". W kurniku siedzą kwoki, kurki w średnim wieku, młode kurki i kogutki oraz stare kapłony. Ogólnie rzecz nazywając - celebrytki i celebryci z show biznesu i polityki.

17 godzin temu
Ex Libris
Ex Libris

Dobra, dobra. Ale 2 mld złotych na TVP to przegięcie. Ja wiem, hasło "na dzieci" zawsze jest bezczelnie i cynicznie chwytliwe i o tym wiemy. Ale 2 mld zł na TVP jest też chamsko nieuczciwe.

17 godzin temu
Ex Libris
Ex Libris

Pani Kinga powinna zbliżyć się do elitarnych kół związanych z disco polo. Może, może i tam zrobi sobie selfie 😎😎😎

17 godzin temu
leo soso
leo soso

Uwielbiam jak RaZ się uruchamia.

18 godzin temu
Józef Janowski
Józef Janowski

Michalkiewicz, podobnie jak inny błazen Korwin Mikke, przedstawiają socjalizm jako ustrój niewydajny i szkodliwy dla ludzi. Otóż Michalkiewicz i "korwiniści" nie potrafią wytłumaczyć dlaczego socjalistyczne Chiny wygrywają na wszelkich forach ( a głównie gospodarczym ) z tak "wspaniałym" liberalnym kapitalizmem jak kapitalizm amerykański i władze amerykańskie MUSZĄ w socjalistycznych Chinach rozsiewać wirusy, aby zahamować prężnie rozwijającą się socjalistyczną gospodarkę chińską. Od dłuższego czasu podejrzewam, zarówno Michalkiewicza jak i Mikkego, o to, że są agentami wielkiego kapitału żydobanmkierskiego i jako agenci mają zlecone wychwalanie tego nieludzkiego kapitalizmu. Przypominam Michalkiewiczowi i Mikkemu, że życie w kłamstwie skutkuje uwstecznianiem się człowieka i jego stopniowym PODLENIEM - co już można dostrzec u tych chwalców kapitalizmu.

18 godzin temu
Grzegorz Błaszczyński
Grzegorz Błaszczyński

Tylko w tym roku na droge wskoczył mi zając,sarna i domowy kot. Jakieś słabe te statysytyki.

18 godzin temu
kostek 182
kostek 182

Pani Lichocka szacun , na opozycję tylko szambo wylać niech idzie gówno do GÓWNA !

19 godzin temu
kostek 182
kostek 182

Jakie ELITY kobyła może to wyśmiać !

20 godzin temu
Anna Nowak
Anna Nowak

Bóg albo nic! Dziękuję za ciekawą rozmowę

20 godzin temu
kristof A-P
kristof A-P

Ekolodzy debile I tyle.

20 godzin temu
radeks19
radeks19

Nie jest tak źle z polską inteligencja, powoli się odradza, polecam portal Strategy&Future.

20 godzin temu
F.van. Oostenbrugge
F.van. Oostenbrugge

pieknie mowisz i klamiesz tacy narodowcy z was jak pis

21 godzinę temu
Dr Boom
Dr Boom

ammamt

21 godzinę temu
Monika Rosik
Monika Rosik

Czy po "nie ma" nie musi być dopełniacz? Jest jakaś inna reguła?

21 godzinę temu
Tomasz Jakubowski
Tomasz Jakubowski

Oj tam Panie Lisicki... czy to aby nie jakiś syndrom oblężonej twierdzy Panowie nam tutaj serwujecie? Jak nam biskup zarządzi wigilię w stylu południowo-amerykańskim albo japońskim to dopiero będziecie się o inkulturację upominać. Jak Lisicki ma taka wiedzę, to niech zaprezentuje coś w sposób pozytywny tak, że by kogoś zachęcić do Kościoła. Zniechęcacie Panowie... od problemów, które wałkujecie w kółko kościół się nie rozpadnie.

21 godzinę temu
Obcy
Obcy

Panie Ziemkiewicz.. Czy ty wiesz co znaczy Enki i jego syn Enlil..???? Rece opadaja .... Jak wy jestescie plytcy. Szkoda..

21 godzinę temu
Obcy
Obcy

Jak nie bedzie PIS. To nie bedzie nic.

22 godzin temu
IFS1984
IFS1984

'Niemcy się wkurzają i od razu włączają gaz" XDDDDD

22 godzin temu
Marek Lisiowski
Marek Lisiowski

Czytając cześć komentarzy, typu PIS PO jedno zło, chamstwo funkcjonariuszki PIS, itd. itp. dochodzę do wniosku, że faktycznie RAZ ma rację: "nie ma kto myśleć". Zacznijcie kochani myśleć nie w kategoriach sympatii politycznych lub wręcz personalnych bo to są nieistotne szczegóły. Pomyślcie praktycznie, kto ma realną szanse na sprawowanie władzy, a jednocześnie daje nadzieję na przetrwanie niepodległego państwa, a kto z całą pewnością takiej nadziei nie daje. Potem zastanówcie się jeszcze, która partia będzie bardziej skłonna do ustępstw wobec naszych żądań i wymagań: partia "elyt" czy ta "populistyczna". I na koniec pomyślcie czy w obecnej sytuacji politycznej jest na "umownej" prawicy jakakolwiek alternatywa dla PiS? Wg mnie długo jeszcze takiego ugrupowania nie będzie, a póki go nie ma cieszmy się tym co mamy i brońmy tego co najważniejsze - niepodległej ojczyzny.

22 godzin temu
Obcy
Obcy

A tak wogole..... Bezposrednia demokracja ...jest jedynym wyjsciem dla Polski.... Schweiz jest tego przykladem.. . Jak najdalej od Europy....

22 godzin temu
Mieczysław Sylwester Kazimierzak
Mieczysław Sylwester Kazimierzak

Tom III HISTORIA RELIGII ANTYCZNEJ to HELLENIZM A JUDAIZM,w którym Tadeusz Zieliński opisuje list rozwodowy,na podstawie którego w NASTĘPSTWIE WYBRAŃSTWA rozwinęła się CYWILIZACJA ŻYDOWSKA.Tą opisał Feliks Koneczny,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI. Ksiądz Jan J.Kurdybelski,którego postrzegałem jako kapelana CYWILIZACJI GRECKIEJ,w książce KIEDY WYPEŁNIŁ SIĘ CZAS,dokumentuje,że korzeni monoteizmu należy szukać w starożytnym Egipcie,a nie Grecji.

22 godzin temu
Obcy
Obcy

Jak najdalej od Europäischen Gemeinschaft... Czy wy tego nie rozumiecie????? Juz England jest weg... Chciecie zyc jak POLACY????? Uciekajcie od Neomarksistowskiej Europy .

23 godzin temu
Obcy
Obcy

A tak wogole . Panie Ziamkiewicz... Powinno byc przynajmniej 50% takich Polakow jak pan.. Mam na mysli ....SWIADOMOSC NARODOWA...

23 godzin temu
Jan Ul
Jan Ul

Pozwolę sobie nie zgadzać się z częścią wywodów pana Stanisława.Niemniej polecam wszystkim jego publicystykę i poczucie humoru.Panie Stanisławie,wiele lat w dobrym zdrowiu i dostatku życzy panu nieszczęśliwe miasto Łódź,z centrum naszego nieszczęśliwego kraju.

Dzień temu
Adam Lipiński
Adam Lipiński

Trochę za bardzo mędrkuje red. Miśko. "Księża świetnie sobie bez ministrantów przy ołtarzu dadzą radę". Czyżby? A dlaczegóż to, kiedy nie ma ministranta zastępuje go kościelny? Kto uderzy w gong podczas transsubstancjacji? Owszem, ministranci są narybkiem powołań, ale przecież nie wszyscy, a kiedy służą do mszy czy podczas innych nabożeństw, po prostu są niezbędną oprawą. Red. Miśko powiada, że nie ładnie jest dowcipkować z nazwisk, jest tego świadom, a następnie dowcipkuje. Kiedy ktoś się nazywa Miśko, nie powinien dowcipkować z nazwisk.

Dzień temu
Marek Zegarek
Marek Zegarek

Szczególnie gdy Miśko pochodzi od Misko, które było przezwiskiem księcia Mieszka Pierwszego.

5 godzin temu
Fernando Key
Fernando Key

Lichocka- " przedawkowałam menopałzę" 🤣🤣🤣

Dzień temu
Hans Kloss
Hans Kloss

Czy Pan Ziemkiewicz nadal uważa, że Papież Franciszek to idiota ?

Dzień temu
Marcus Bonkowski
Marcus Bonkowski

Elity głupoty, chamstwa, złodziejstwa i zaprzanstwa....ot, podsumowanie opozycji. Na pohybel czerwonym skurwysynom.

Dzień temu
Karol b
Karol b

Przecież to o czym pan teraz mówi to po części nam pan Michalkiewicz przekazywał ,a pan dopiero teraz się połapal o co chodzi?

Dzień temu
Jacek Mozerski
Jacek Mozerski

Nie rzylas 46 lat emu

Dzień temu
HoogVaals
HoogVaals

Pan Otoka Frąckiewicz to reptalianin? 😀 Jakieś nie fortunne odbicia światła od jego okularów.

Dzień temu
Karol Wojdak
Karol Wojdak

Tak wygląda polityka. Idioci oglądają telewizję i są tam sterowani przez polityków. Czym różni się TVP, Polsat , TVN to szczujnie. Ludzie powinni myśleć o swoich interesach a nie słuchać manipulatorów którzy odciągają ich od ważnych spraw. Rozumiesz, że Twoje rozgoryczenie jest zasługą manipulatorów, podniecasz się fackiem, klimatem i innymi bzdurami atak naprawdę jesteś niewolnikiem i żyjesz w matrixie. Pozdrawiam

Dzień temu
Karol Wojdak
Karol Wojdak

Nic nie potwierdzam, zostałeś zmanipulowany przez telewizję i zajmujesz się głupotami. Właśnie politycy robią takie manipulacje abyś czasami nie zajął się poważnymi sprawami. Telewizja robi z ludzi idiotów i sprowadza ich w obszary absurdu. Pozdrawiam

Dzień temu
Bernadeta Bedra-Flak
Bernadeta Bedra-Flak

Brakuje J-Elit !!! Czyli Pustych Flaków !!!

Dzień temu
Jolanta Biesok
Jolanta Biesok

To,że niby-papież przeprasza wyznawców bałwanów świadczy gdzie jest jego pan i władca. To nie tragi-farsa to tragedia w najwyższym wydaniu.Proszę Panów o nie nazywanie Bagnolia papieżem, bo wszystko wskazuje ze nim nigdy nie był i nie jest co na każdym kroku nam udawadnia a czego większosc nie chce widzieć.

Dzień temu
Software.Plaza
Software.Plaza

Zamiast hasła networking proponuję hasło : Loża.

Dzień temu
Zielony Ork
Zielony Ork

Haha 💪😎

20 godzin temu
Paweł Ługiewicz
Paweł Ługiewicz

Martyniuk to żenada. Tokarczuk też

Dzień temu
Bydgoska Czarownica
Bydgoska Czarownica

Najnudniejszy z wszystkich programów Warzechy...

Dzień temu
Jozef Bania
Jozef Bania

Piekne obrazy w tle historia tego miasta jest na trwale zwiazana z losami kosciola. Z tamtad wlasnie wywodzila sie rodzina Borgiow i ich dziedziczne papiestwo.

Dzień temu
Mario Benet
Mario Benet

Myślę, że wszystko redukujemy do socjalizmu, a to jedynie metoda odbierania ludziom wolności i samodzielnego myślenia. Polecam książki Antonego Suttona, jak również Jan Białek, Tech, Krytyka rozwoju technologicznego. To rzeczywiste zagrożenie, które stoi u bram Polski. Tu nie chodzi o jakieś fałszywe flagi... Nawet starsze pokolenie publicystów nie ma pełnej świadomości jakie narzędzia związane z rozwojem technologi są przygotowywane do zniewolenia ludzi. Dlatego zamiast ciągle zajmować się przeszłością w zakresie możliwości teroru, jak chociażby ten stosowany przez NKWD w Katyniu, warto zwrócić uwagę na to co oferuje dziś np. technologia 5G i wiele innych narzędzi z kręgu szeroko rozumianej elektroniki i informatyki...

Dzień temu
Mario Benet
Mario Benet

Podałem nie pełny tytuł ksiazki: Jan Białek, Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego.

Dzień temu
Jan Kuternoga
Jan Kuternoga

A co POkazywał niejaki żurek na Marszu Tóg????hahahahahaahhahaahaha

Dzień temu
k43n3r
k43n3r

Najpierw Abby Johnson a teraz Panowie. Czyżbyśmy przekroczyli już ten punkt, w którym wieloletnie mówienie do "hierarchii" i do "prawicy" okrągłymi i delikatnymi sugestiami (żeby się nie obrazili oczywiście) zamieniamy na mówienie prawdy prosto w oczy? To dobrze. Nareszcie. Wiem, że wszystko co najgorsze jeszcze przed nami i nie przeraża mnie to, jedyne co przeraża to świadomość piątej kolumny i wilków w owczych skórach za naszymi plecami.

Dzień temu
Karol Wojdak
Karol Wojdak

Jednak na tej stronie też kasuje się niewygodne wpisy.

Dzień temu
AVE CEZAR
AVE CEZAR

TO NIEPRAWDA. AMERYKANIE WIELE RAZY TRACILI DUŻE PIENIĄDZE TYLKO DLA POLITYCZNEGO ZYSKU. CHOĆBY NA NIEMCACH W PLANIE MARSHALLA KUPUJĄC ICH ZACOFANE ŚMIECIE TYPU VW GARBUS BY ZRUSZYĆ NIEMIECKĄ GOSPODARKĘ .

Dzień temu
Mark Marek
Mark Marek

Bardzo dobry program...., w czasach mętności nowego kościoła.

Dzień temu
Wojciech Gajewski
Wojciech Gajewski

Auto Reklame to super pomysł. Proszę tylko o wkomponowanie ich w program a nie w środku zdania!

Dzień temu
LesQ Amura
LesQ Amura

ten człowiek w Izraelu powiedział że nie nawidzi Polaków.. chore żeby Polski ambasador miał taki urząd xD hipokryci pisowscy

Dzień temu
Marian Karzo
Marian Karzo

Symboliczny paluch www.salon24.pl/u/karzo/1019563,koperta

Dzień temu
Krzysiek Nowak
Krzysiek Nowak

Fajnie ale nie da się nigdzie kupić tych książek. Szczególnie Zielińskiego

Dzień temu
Michał G
Michał G

Pan Stanislaw pojawia się i znika...

Dzień temu
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski

Niemcy się zdenerwują i włączają gaz XD))))))))))))))))))))))))

Dzień temu
analizafilmu
analizafilmu

Kurwa jakie zjeby

Dzień temu
RobertPLWitek
RobertPLWitek

Dać Qrskemu te piniondze to sobie obejrzym ostatnie 15 minut wyścigu DTM z Kubicą,,,

Dzień temu
Jarosław Jakóbczak
Jarosław Jakóbczak

Jedyny inteligent i elyta to Ziemkiewicz reszta to idioci i czworaki a że mu słoma z ryja wystaje to nic

Dzień temu
MarioJose
MarioJose

jest Pan Redaktor to można oglądać :D czekamy na wtorek ;p

Dzień temu
Lukasz Bastler
Lukasz Bastler

wpadłem na chwilę, tytuł mnie zaintrygował, jak to brakuje elit, a suski, sasin, kurski, melks, te gnojki od zera z nim na czele, piotrowicz, ta od sałatek i ta od milera, terlecki, gliński, czarnecki (o mało co bym zapomniał), hatakumba, ziemkiewicz, perejra, rola, ta od faka z tą od niepełnosprawnych, starczy, dalej nie dam rady bo pobrudzę sobie klawiaturę, dobranoc:)

Dzień temu
Krzysztof Rogowski
Krzysztof Rogowski

Uszywam se togie Ubieram jarmulke I mowiem nie oddam Wam płaszczy Yelyta Calujta mnie w bułkę

Dzień temu
Łukasz Fila
Łukasz Fila

Panowie beznadzieja.

Dzień temu
Sylwia Karolina
Sylwia Karolina

nie w niebycie a w odbycie

Dzień temu
Tomasz Muczyński
Tomasz Muczyński

Rick and Morty!

Dzień temu
Janina Bilicka
Janina Bilicka

Panie Ziemkiewicz! Czy Pan Sam siebie słyszy? Bo ja nic nie kumam. 👂👀👎

Dzień temu
Serwis Maj
Serwis Maj

Jak zwykle orka konkret, chłopaki jadą po całości. Centralka !!!Notoryczna drwina z przymrużeniem oka. Zajebiste ... Lemingi !!! Zaczynajcie minusować !!! Pozdrowienia dla rozumnych !!!

Dzień temu
s s
s s

skoda jest niemiecka

Dzień temu
łukasz d
łukasz d

Sami moraliści w komentarzach. "Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień".

Dzień temu
Marek Rudnicki
Marek Rudnicki

W systemie teoretycznie "pełnej wolności gospodarczej" wolność ograniczają monopole gospodarcze (oligarchowie itp.).

Dzień temu
Teodozja Miks
Teodozja Miks

Pani Kidawa zgodnie z programem swojej partii startuje na wojewodzinę ! A po co Polsce prezydent ? To tylko PiS ma jakieś staroświeckie fanaberie !

Dzień temu
Hussar Warrior
Hussar Warrior

Tylko wolni obywatele mogą tworzyć suwerenne państwo.

Dzień temu
Marek Kopla
Marek Kopla

@Strategiusz dodaj że szykują sprzedać banki co jeszcze są do sprzedania LOT bo kapitał nie zna narodowości. A Polacy mogą wyjechać z Polski bo niemcy mają swoje plany co do obszaru Polski.

Dzień temu
Strategiusz
Strategiusz

@Marek Kopla Znając PiS, to "obcięli" tak samo, jak "obniżyli" podatki, "zrównoważyli" budżet i "odnieśli sukces" nowelizacją ustawy o IPN.

Dzień temu
Marek Kopla
Marek Kopla

@Strategiusz nie ma takich bo UBekom obcieli emerytury.

Dzień temu
Strategiusz
Strategiusz

A tylko bogaci obywatele są wolni.

Dzień temu
bolec123123123
bolec123123123

Psssyt

Dzień temu
Pietja D
Pietja D

Bóg starego testamentu to potwór. Żydowski faszysta syjonista morderca.. Każde noworodki wroga rozbijać o skały, każde publicznie zgwałcić żonę Dawida. Akceptuje niewolnictwo ofiary z ludzi..Każe okraść Żydom Egipcjan. Nie jest jedynym Bogiem ( "o Jahve jesteś najlepszy pośrud innych Bogów" ) W ks rodzaju jest liczba mnoga" my". Jednocześnie jednak jest miłością. Przypomnijmy jaka była swiatynia Boga jachwe w jerozolimie? Ulubionym zapachem Boga jahve była won ciał zabitych palonych zwierząt, i krew.. Nad jego oltarzem były rogi ( koźle djabelskie?) Raczej baranie... A dla czego baranie? Ano dla tego że Abraham był w UR kaplanem boga marduka~ Boga z głową barana, który przyjmował ofiary z ludzi ( najlepiej stosy odcietych glow pokonanych wrogów) Abraham nie był 1 lepszym obszczymurem. Należał do zamożnej kasty kaplańskiej. 😂.Jahve .. Skazuje jedynego syna Jezusa niewinnego na śmierć za grzechy wszystkich ludzi 😕. ( dobry ojciec...) 😂.. Jego syn Jezus przychodzi na świat wypełnić stare przymierze ( z ojcem żydowskim faszysta Potworem syjonista)... Jezus jednak głosi coś całkiem przeciwnego do ojca ~ przykazanie miłości ( jak to ma działać? Schizofrenia? Co najmniej dysonans poznawczy..Człowiek nie może wygrac z grzechem gdyż dziedziczy po Adamie grzech pierworodny. Zbawienie zalerzy od wiary a nie uczynkow ( Hitler i Stalin wystarczy że w ostatniej chwili uronią łezkę I powiedzą żałuje to oujda do nieba 😂 )...,Człowiek nie ma wolnej woli.(" Nawet każdy wasz włos policzony") Bóg jest suwerenny nad swoim stworzeniem I już przy narodzeniu zna nasze losy I uczynki ~ więc wybiera sobie do zbawienia swoich faworytów ( po kształcie nosa? Czystości majtek? 😂) Wiekszość ludzi pujdzie do piekła ewang mat).. Wybrani pujda do nieba. A po co? Ano po to żeby podziwiac oglądać adorowac Boga syjoniste faszyste morderce Jahve)... W latach 90 oddbyla sie w Watykanie konferencja nauka ~ vs wiara. Zamknięta dla dziennikarzy I OWIECZEK a raczej ( baranów czyli nas )... Po tej konferencji papież WOJTYŁA napisał list do Coyna którego fragment mówi ' Elementy kosmologi blisko wschodniej sumeryjskiej zostały oczyszczone z politeizmu na potrzeby uformowania księgi rodzaju " To mówi wszystko zorjentowanym... Podania sumeryjskie przedbiblijne traktowały o zstąpieniu na ziemię" Bogów' ( a raczej ich lądowaniu..) oraz stworzeniu człowieka jako hybrydy genetycznej, w bardzo banalnych merkantylnych celach ~ jako niewolnika do pracy w kopalniach złota. Niewolnika o ograniczonym terminie przydatnosci I bez żadnej tam niesmirtelnej duszy... ( żeby czasem człowiek nie zagrozil I nie był konkurencja 😂... " Baczmy zatem żeby człowiek nie zerwał owocu z Drzewa życia I nie był niesmiertelny jak my".. Potem odlecieli w piź.. dziec, ale przedtem prubowali nas utopić potopem bo ich wk... liśmy....A wy tu dalej Róbta co chceta... 😂.. Co robić? Zapytalby Włodzimierz ilicz Blank Lenin... Ja mówię : budujmy rakiete w kosmos lecmy po tych sk wieli, wziąć ich na smycz I niech oni teraz na nas robią... My będziemy pic martini pod palmami

Dzień temu
Dugie Joness
Dugie Joness

Po wysłuchaniu tych dyrdymałów zauważam ze Polaków może uratować tylko sztuczna inteligencja. Stworzy im spójne prawo i będzie tropić przestępców. No i w pierwszej wersji powinna do nich mówić tylko w obcym języku.

Dzień temu
Robert Ciesielski
Robert Ciesielski

Jakby były elity to byś ty Ziemkiewicz tyle tego swojego pseudohistorycznego chłamu nie sprzedał...

Dzień temu
elal
elal

prawygornyrog.pl/tv/2020/02/gabriel-maciejewski-chrystofobia-500-lat-nienawisci-do-jezusa-i-kosciola/

Dzień temu
Dugie Joness
Dugie Joness

"Unia się skiCHUJE, bo uje się nie kreskuje!" Unie sie sypie to niemce włączają gaz". Gayführer Verhujschtad to zapowiadał widziałem. Miejmy nadzieję że tylko do dechy.

Dzień temu
jacek
jacek

Ziemkiewicz bardzo dobrze o UE, wojewodztwie Polska i wlasciwie kto na kim na Polske na UE czy UE na Polsce. Oczywiscie ze UE na Polsce i to wielokrotnie. Nieprawda jest ze PiS nie dostrzega koniecznosci USA bycia w Polsce.

Dzień temu
Jarek Jaro
Jarek Jaro

Senat, to nowy po solidarnościowy ZBoWiD ???????

Dzień temu
Walentyna Jasińska
Walentyna Jasińska

Tu są Proroctwa które zatwierdził JPII: Matka Boża: Najlepsze w walce z szatanem to 5 kamieni, bez tego nigdy nie poznacie znaków czasu. Nie-znamy-dnia-ani-godziny-ale-poznajemy-po-znakach. www.krolowa-pokoju.com.pl/5-kamieni.html www.medjugorje.ws/pl/messages/ Orędzia 2 luty 2019r. Nie bójcie się bronić prawdy, www.mocmodlitwy.info.pl/biblioteka.html książki dostali imprimatur przy Janie Pawle II vassula.pl/http-vassulapl-prawdziwe-zycie-w-bogu-onlinehtml.html plmemory.info/video/h9GzhKd5hnCxumM/wideo.html...Orędzie…La-Salette…rzym…straci…wiare dzieckonmp.wordpress.com/2013/11/20/garabandal-proroctwo-o-trzech-papiezach/ www.duchprawdy.com/vassularyden.htm deptanie komunii przez 3,5lat Zeszyt 74 www.objawienia.pl/gobbi/gobbi-1975.htm dla kapłanów módl cię się w milczeniu 83 plmemory.info/video/psincWd0doag1ng/wideo.html Tajemnica mszy św.- Catalina Rivas. plmemory.info/video/qrewhmdlooSLvHg/wideo.html Charbel o Petara Ljubicića plmemory.info/video/Z7eaq3qfhm54uoA/wideo.html prawda o pachamama……………. www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/30 La-Salette klasztor. plmemory.info/video/hbfPnalkiJ-p1GM/wideo.html ks. Grzegorz Śniadoch. O masonerii. www.mocmodlitwy.info.pl/files/MARIA_Z_AGREDY-MISTYCZNE_MIASTO_BOZE.pdf katolik.d500.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=30&id=1890&Itemid=121 Rady św. Moniki jak wychować dzieci trudne i nieposłuszne.

Dzień temu
Walentyna Jasińska
Walentyna Jasińska

Tu są Proroctwa które zatwierdził JPII: Matka Boża: Najlepsze w walce z szatanem to 5 kamieni, bez tego nigdy nie poznacie znaków czasu. Nie-znamy-dnia-ani-godziny-ale-poznajemy-po-znakach. www.krolowa-pokoju.com.pl/5-kamieni.html www.medjugorje.ws/pl/messages/ Orędzia 2 luty 2019r. Nie bójcie się bronić prawdy, www.mocmodlitwy.info.pl/biblioteka.html książki dostali imprimatur przy Janie Pawle II vassula.pl/http-vassulapl-prawdziwe-zycie-w-bogu-onlinehtml.html plmemory.info/video/h9GzhKd5hnCxumM/wideo.html...Orędzie…La-Salette…rzym…straci…wiare dzieckonmp.wordpress.com/2013/11/20/garabandal-proroctwo-o-trzech-papiezach/ www.duchprawdy.com/vassularyden.htm deptanie komunii przez 3,5lat Zeszyt 74 www.objawienia.pl/gobbi/gobbi-1975.htm dla kapłanów módl cię się w milczeniu 83 plmemory.info/video/psincWd0doag1ng/wideo.html Tajemnica mszy św.- Catalina Rivas. plmemory.info/video/qrewhmdlooSLvHg/wideo.html Charbel o Petara Ljubicića plmemory.info/video/Z7eaq3qfhm54uoA/wideo.html prawda o pachamama……………. www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/30 La-Salette klasztor. plmemory.info/video/hbfPnalkiJ-p1GM/wideo.html ks. Grzegorz Śniadoch. O masonerii. www.mocmodlitwy.info.pl/files/MARIA_Z_AGREDY-MISTYCZNE_MIASTO_BOZE.pdf katolik.d500.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=30&id=1890&Itemid=121 Rady św. Moniki jak wychować dzieci trudne i nieposłuszne.

Dzień temu