Janusz Korwin-Mikke BEZ CENZURY w domu GENERAŁA Jaruzelskiego l Towarzyszka Panienka

 • Opublikowany 16 dni temu

  Towarzyszka Panienka

  Trwanie: 1:28:02

  ❤ Bardzo proszę o SUBSKRYPCJĘ mojego kanału: bit.ly/Towarzyszka_Panienka
  🖥 Mój fanpage na Facebooku: MonikaJaruzelska/
  📸 Instagram: monikajaruzelska

Quasimodo Esmeralda
Quasimodo Esmeralda

Babcia mi😊podpowiada : średnio co dekada go wyciągają (zawsze jak dzieje się źle) a ci co już zapomnieli lub jeszcze nie słyszeli .. od nowa tego słuchają i przytłoczeni tymi modernizowanymi opowiastkami (bez potwierdzenia), wniosków nie😊wyciągają ps. ale zawsze zabawne jest oglądać kogoś .. kto świetnie sam z sobą > bawi się

3 godzin temu
Antek Policmajster
Antek Policmajster

"Wirus zabijający 10 proc. zarażonych to nie "broń biologiczna" lecz środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości (bo umierają najsłabsi i najmniej przezorni)!!" https://www.rp.pl/Koronawirus-2019-nCoV/200229434-Korwin-Mikke-Wirus-zabija-Polepsza-sie-jakosc-narodu.html mam nadzieję, że to zwyrodniałe, darwinowskie bydle zdechnie jak najszybciej w wyniku jakiegoś koronawirusa lub innej grypy

4 godzin temu
Drukpa Kunlej
Drukpa Kunlej

by podjąć dyskusje, to trzeba sięgnąć do imponderabiliów, wiec trzebaby na to dużo miejsca, trzebaby uzgodnić znaczenia słów, nie mam czasu na to i miejsca tu nie starczy, więc tylko skrajnie nieuzasadniana opinia: dobrali się jak w korcu maku, momentami ociera się to o ignorancję i o psychiatryk. pozazdrościć zadowolenia z siebie? nie, ubolewać nad brakami głównie brakiem wątpliwości. co nie znaczy, że z kilkoma procentami sądów mogłbym, bo zastanowieniu, pewnie się zgodzić.

5 godzin temu
ABERDEEN PM
ABERDEEN PM

Jaki Ojciec Taka Corka , Wysoka Klasa do KWADRATU. Pan Jaruzelski ma powody byc dumny z Corki.

10 godzin temu
Michał Fituch
Michał Fituch

Nienawidzę komuny ani socjalizmu i nie interesuje mnie kogo córką jest Pani Monika Jaruzelska ,natomiast jako dziennikarka zaimponowała mi swą osobą ...ukłony dla niej .A wy pisowskie pieski wara od profesjonaliści tej Pani zważywszy na waszą argumentację jako że jest córką zbrodniarza to jest skazana na śmierć w życiu publicznym ! Zasubskrybuje i kolejny wywiad jaki obejrzę to z Panem Braunem lajk też idzie :-) pozdrawiam

18 godzin temu
Towarzyszka Panienka
Towarzyszka Panienka

Dziękuję, Panie Michale ...

8 godzin temu
Anna Baryłowicz
Anna Baryłowicz

Ten leader wszystkich Januszów - jest unikatowym indywiduum - wybitnie pewnym siebie!

Dzień temu
Anna Baryłowicz
Anna Baryłowicz

Pan Korwin jest człowiekiem "wybitnym" ale w pejoratywnym sensie tego słowa. Jest człowiekiem raczej wybitnie głupim niż "wybitnie inteligentnym" - Pani Moniko...!

Dzień temu
Hayashin
Hayashin

Kobieta też nie musi chować niepełnosprawnego dziecka. Nikt nie zabrania oddać dziecka do sierocińca. To jest zawsze wybór kobiety, ze chce sama wychować dziecko. Po prostu kobiety są bardziej emocjonalne i trudniej im podejmować takie decyzje.

Dzień temu
Polski
Polski

Większość tych co tu komentuje skupia się jedynie na tym, że Korwin dostał w ogóle prawo głosu bez przerywania. To prawda, ale nie ma co się dziwić innym dziennikarzom którzy muszą słuchać takich niedouczonych i sprzecznych w sobie bajek. Wytrawny gracz polityczny dwa razy się zastanowi zanim coś powie. Polityk ma chcieć by wszyscy go zrozumieli i mówić w przystępny sposób, a tymczasem tu mamy do czynienia z celową próbą szokowania i to bardzo prymitywną. Większości się już to przejadło i kolejne "szokujące" wypowiedzi prowadzą jedynie do porażki. Ani nie jest liberałem, ani konserwatystą. Liberalizm jest połączony z republikanizmem. W monarchii absolutnej to król narzuca swoją wolę poddanym i nakłada podatki, organizuje się ogromny aparat państwowy ze szczególnym uwzględnieniem urzędniczego. Monarchie absolutne przekształciły się w monarchie światłego absolutyzmu, a monarchowie uważali się wręcz za ojców "poddanych" i głosili, że nie potrzebują ich przyzwolenia by czynić dobro. Monarchia absolutna to zamordyzm, cenzura i częsty wpływ państwa na gospodarkę, ale nie tylko. W tamtych monarchiach ograniczano swobodę testowania i było mnóstwo przeżytków feudalnych, gdzie definicja własności wcale nie oznaczała nieograniczonego władztwa nad rzeczą. Więc liberał uważa monarchię absolutną za idealny ustrój przy tak jasnych ograniczeniach jednostki?

Dzień temu
Radosław Andrzejewski
Radosław Andrzejewski

Panie Januszu, ale o ludziach bezczelnie ZAMORDOWANYCH w "Wujku" mówić "zastrzeleni przez pomyłkę"? Teraz będzie trochę kultury i chamstwa - z chujem na rozumy się Pan pozamieniał?

Dzień temu
monteverdi79
monteverdi79

dla kucow dobry dziennikarz to taki co przytakuje jak krul mowi. A tu kinder korwinada zejszczana bo Monika nke wchodzi z nim w polemike tylko jest to formula przyjacielskiej pogadanki.

2 dni temu
Hans Kloss
Hans Kloss

Nie moge tego pitolenia sluchac

2 dni temu
Ewa Kuligowska
Ewa Kuligowska

Z wielka przyjemnoscia slucham pania Monike,program''Bez Maski'' byl moim ulubionym,a teraz mam przyjemnosc ogladac Towarzyszke Panienke.Dziekuje za to ,ze trudne tematy moga byc lekkie w odbiorze,a przy tym z dystansem i sympatycznie przekazane.

2 dni temu
bialywhite
bialywhite

Breźniew - "świętej pamięci"...???!!! Skreślam Pana, Panie Korwin.

2 dni temu
zebrzec
zebrzec

pięknie, ładnie ale za delikatnie. Można był osie spytać o klimat, smog i o pedofilię w koloratkach... a tu tak by tylko gościa nie urazić...

2 dni temu
qwe asd
qwe asd

jestem zainspirowany Pani osobą :)

3 dni temu
oldboy-TV Podróże
oldboy-TV Podróże

Cóż za ironia losu,że w domu Gen. Jaruzelskiego największą oglądalność mają wywiady z ultra prawicowymi politykami. 😜Tak czy siak pani Monika znakomicie sobie radzi ,aż miło posłuchać - no i oglądać . Teraz czekamy na specjalnego gościa Bogusława L. 😎Pozdrawiam serdecznie.

3 dni temu
buko buko
buko buko

Jeszcze nigdy nie słyszałem tak spokojnego pana Korwina

3 dni temu
penetrus
penetrus

Pierwsze 13 minut prywaty Jaruzelskiej i chwalenia się wygnaną w sądzie za to że ktoś ośmielił się wypowiedzieć własną opinię.

3 dni temu
Bozenna jarczynska
Bozenna jarczynska

Najwiecej chlopow polskich pali i to oni dostana po dupie .

3 dni temu
Bozenna jarczynska
Bozenna jarczynska

Ma Pan racje, w mojej szkole w kazdej klasie obok najlepszego ucznia sadzano ucznia o niskim poziomie intelektualnym !!!!

3 dni temu
Nis smo
Nis smo

Korwin u "dzienikarza" lisa atakowny byl w rozmowie o inwalidach i osoba kalekich bo Lis to zaden dzienikarz on robil to bo wiedzial ze zanim jet większość i tak zrobi show i wiecej tego typu "dzienikarzy" niestety jest nam ogladac w telewizji. Pani Monika J. mogla by uczyć pania Olejnik i Lisa rzetelengo dziennikarstwa i przyklad bezstronności w swoim zawodzie. Lis i Olejnik repeezentuja rynsztok dzienikarstwa i gdyby nie ukladziki rodziców to by mogli pomazyc o wystepach w tv. Cale szczęście nie zawsze sprawdza sie powiedzenie "Niedaleko pada jabłko od jabłoni" jest to mysle komplement dla pani Moniki Jaruzelskiej

3 dni temu
Olga Bartnik
Olga Bartnik

Bardzo chciałabym obejrzeć wywiad zrealizowany przez Panią z Panem Stanisławem Michalkiewiczem. Pozdrawiam, Olga

3 dni temu
Olga Bartnik
Olga Bartnik

@Towarzyszka Panienka wspaniale, dziękuję za tę dobrą wiadomość. Pozdrawiam, Olga

2 dni temu
Towarzyszka Panienka
Towarzyszka Panienka

Pani Olgo , już jesteśmy umówieni ...: ) Pozdrawiam serdecznie .

2 dni temu
Olga Bartnik
Olga Bartnik

Pani Moniko, Doskonały wywiad, sprawy zasadnicze, istotne w życiu publicznym, otwarty i pełen szacunku do rozmówcy. Dziękuję za zaproszenie Pana Janusza Korwina-Mikke. Pozdrawiam, Olga

3 dni temu
wlod nat
wlod nat

Dobre poczucie humoru. Ten człowiek nie może być poważny :) Cieszę się, jak Pan Janusz ciumka cukierkiem. Niedługo opodatkują sacharozę i trzeba będzie iść na odwyk. ("Wycofałem cukier z diety, ale jem miód" :)

3 dni temu
Jerzy Nowakowski
Jerzy Nowakowski

Kto następny? Palikot, Niesiołowski .

3 dni temu
Kamil Prince
Kamil Prince

#konfederacja

4 dni temu
zbigniew nowak
zbigniew nowak

Panie Korwin kto by nie przyszedl lecz zwsze najwazniejsze kto go poprze teraz mamy madrego Korwina i co z tego? W narodzie sila! Jezeli ktos uwaza ze narod dziecinny to i dziecko nim bedzie rzadzic bo najlepiej sie rozumieja.

4 dni temu
zbigniew nowak
zbigniew nowak

Panie Korwin jezeli PiS daje narodowi to tez miljonerzy ....to co maja z pieniedzmi robic podcierac sie nimi? Czy rozdac miedzy swymi jak poprzednicy robili?

4 dni temu
Maja Maja
Maja Maja

Bardzo przyjemnie się Państwa słucha. Dziękuję!

4 dni temu
Patryk Rydel
Patryk Rydel

Bardzo dobry wywiad!

4 dni temu
Marek Browarek
Marek Browarek

Taki wywiad to perełka,dziękuję i zasubskrybowałem.

4 dni temu
bogdanpsv
bogdanpsv

Ależ Janusz robi reklamę dla śliwek!

4 dni temu
urszula serafinska
urszula serafinska

Brawa dla Pani!!!!! za pełen profesjonalizm, kulturę.....ect. Wielu obecnych ,którzy nazywaja sie profesjonalistami w zawodzie dziennikarza ,powinni sie uczyć od Szanownej Pani!!!! Pozdrawiam ze Szkocji

4 dni temu
Piotr Pawlecki
Piotr Pawlecki

Towarzyszka panienka rozmawia z bucem!!!

4 dni temu
Marlena Staszak
Marlena Staszak

Widać że ciągnie swój do swego, brawo Panie JKM i Braun idźcie ta drogą z premedytacją głosząc te dezinformację i bzdury z Sośnierzem że trzeba wszystko w Polsce sprzedać co państwowe i to że kapitał ne ma narodowości. Istnieje nad-kapitalizm, oparty całkowicie na fikcji, że złoto jest bogactwem. Istnieje nad-rząd, który nie jest sprzymierzony z żadnym rządem, który jest niezależny od nich wszystkich, a który jednak nimi wszystkimi kieruje. Jest rasa, odłam ludzkości, której dotychczas nigdy i nigdzie nie przyjmowano życzliwie, której jednak udało się wyrosnąć na taką potęgę, do jakiej najdumniejsza z ras nieżydowskich nie miała nigdy pretensji

4 dni temu
ArN Git
ArN Git

Wow jestem pod wrażeniem...

4 dni temu
Anna M.
Anna M.

Pani Jaruzelska powoli wprowadzana jest na salony prawicy podobnie jak socjalistka p. Ogorek. To tak apropos tlumaczenia sie p. MJ w sprawie willi: Willę przy ulicy Ikara 5 przejęło Ministerstwo Obrony Narodowej. Było to dość proste, bo właściciele i potencjalni spadkobiercy w 1945 i 46 roku albo już nie żyli, jak Wiktor Przedpełski, albo przebywali na emigracji, jak Lidia Przedpełska ze swoja córką Haliną Lidią i dziećmi Janem i Tadeuszem. Wojciech Jaruzelski wprowadził się do willi w 1973 roku, a w 1979 roku kupił od Skarbu Państwa dom za około 320 tysięcy złotych, uzyskując od tej kwoty 70 procentową bonifikatę. Troche wiecej na ten temat: https://3obieg.pl/ikara-5-o-willi-zagrabionej-rodzinie-przedpelskich-przez-wojciecha-jaruzelskiego/ https://www.youtube.com/watch?v=BWLmx7JyVi8 https://www.youtube.com/watch?v=IX8fbO4j86M&t=799s

5 dni temu
Łukasz Michalak
Łukasz Michalak

Pani Moniko jest Pani piękną kobietą. Mogłbym być Pani synem (25 lat roznicy, ale mam dobry gust) Kolejny swietny wywiad:)

5 dni temu
R.R R.
R.R R.

A kiedy będzie Urban u Pani?

5 dni temu
Towarzyszka Panienka
Towarzyszka Panienka

Może w marcu ...; )

5 dni temu
Michał Ogiński
Michał Ogiński

Ciekawe

5 dni temu
Adam G
Adam G

Bardzo przyjemnie się ogląda, pani kanał jest bardzo ciekawy i na poziomie.

5 dni temu
Igor Ziegler
Igor Ziegler

Hmmmm. Zatem ja, Stary Człowiek jestem w jakimś stopniu "zainfekowany" poglądami Towarzyszki Panienki i Pana Janusza Korwina-Mike. I bardzo dobrze bo to rodzaj tej DOBREJ infekcji. Przysłowie mawia: "ot, dobrze posłuchać madrego" i to jest fakt. A jak to dwoje mądrych to już, przymajmniej ja, mam intelektualną ucztę. Ostanio czułem taki stan kiedy słuchałem rozmowy z Prezydentem mojego rodzinnego Poznania, z Panem Jaśkowiakiem. I już byłem uradowany tym, że zagłosuję na Czlowieka, a nie na mniejsze Zło, ale niestety, przyjdzie mi czekać kolejne 5 lat. Reasumujac, bo jak mawia "mój" Mistrz i Guru, Robert Krool, to właśnie podsumowanie jest kluczem. A zatem, zarówno Pani Monika Jaruzelaka, jak i Panowie: Korwim-Mike i Jaśkowiak, należą 20% tych Ludzi, (i znowu zacytuje RK)którzy: "WIEDZĄ co mówią, podczas kiedy pozostale 80% tzw. "ludzkości" to ci, ktorzy mówia CO wiedzą". Różnica pomiedzy jednymi a drugimi jest taka jak: (kolejmy cytat RK) "pomiędzy zwykłym krzesłem lub krzesłem elekytrycznym, albo inaczej jak pomiędzy polowaniem na dziki a świniobiciem". Panience Towarzyszce bardzo dziękuję z te byłe i za te przyszłe godziny intelektualnej uczty. Igor Ziegler(1958)

5 dni temu
Igor Ziegler
Igor Ziegler

Przepraszam Pana Janusza Korwina-Mikke za błąd i opuszczenie w nazwisku jednej litery "k". Ni cóż, nieuwaga i PESEL😜

5 dni temu
Ryszard Gąska
Ryszard Gąska

Niedościgniony top zarówno z jednej, jak i drugiej strony !

5 dni temu
wik wik
wik wik

Jakie czyste W KOMUSZYCH SĄDACH

5 dni temu
mikołaj Waniewski
mikołaj Waniewski

Brawo Pani Moniko ! Dziekuję za te wywiady. Szczególnie z Panem Grzegorzem Braunem i Panem Prezesem. Klasa. Jest Pani mądrą i piekną kobietą. Szanuję i pozdrawiam.

5 dni temu
Łukasz Bodybuldier
Łukasz Bodybuldier

Już miałem nadzieje że padnie zamiar Beatyfikacji Jaruzelskiego niestety się zawiodłem :(

5 dni temu
iwonka k
iwonka k

Zgadzam sie z p. K-M odnosnie EU. To nowotwor komunistyczny w Europie ktorego trzeba sie pozbyc.

5 dni temu
iwonka k
iwonka k

Panie K-M miech pan przeczyta bibliografie Mika Bloomberga kandydujacego na prezydenta USA. Praktycznie cale zycie tylko powiekszal seoje miliardy, kupowal banki inwestycyjne, etc, dopiero jak juz sie tyle nachapal ze nie wiedzial co robic z pieniedzni to zaczal “dawac" na cele charytatywne. Pisze w cudzyslowie bo to “dawanie” tez na swoj egoistyczny cell. Proponuje pan bycie na kompletnej lasce i woli miliarderow. Ostatnio ogladalam program documentalny o Jeff Bezos, i jego “imperium finansowo/gospodarczym. To co on zrobil jest wrecz niebezpieczne dla panstwa i srodowiska. Te pana wywody o miliarderach sa bredniami.

5 dni temu
iwonka k
iwonka k

Nie zgadzam sie z panem K-M ze studia maja byc odplatne. Moze trzeba jakas ustawa spowodowac zeby ludzie po wyzszych studiach musieli odpracowac np 10 lat w Polsce, oczywiscie za odplatnoscia, a nie natychmiast wyjezdzali zagranice. Po takim czasie na pweno mieliby juz w Polsce ustabilizowane zycie i nie chcieliby wyjezdzac. Np w USA anuluja porzyczki jak w pewnych instytucjach odpracujesz 10 lat. Szkolne pozyczki w USA sa wymyslem uczestnikow Iron Mountain obrad. Szkolne pozyczki sa "niewolnictwem wspolczesnych czasow", bo ludzie pracuja na odsetki dla banksterow. “Miliarderzy funduja stypendia" mowi pan K-M-glupota. Niech miliarder zaplaci odpowiedni podatek to nikt nie bedzie uzalezniony od ich laski i panstwo bedzie mialo na stypendium jak ktos sie dobrze uczy. Odbieranie madrym ludziom mozliwosci nauki tylko dlatego ze nie maja pieniedzy jest nie humanitarne. Miliarderzy , jak Bill Gates, zakladaja sobie fundacje i odprowadzaja tam pieniadze z ktorych nie polaca podatkow. Np. B. Gates uwaza ze jest za duzo ludzi na Ziemi i wydaje ogromne pieniadze na szczepioni dla calego swiata , ktore zawieraja hormon (human chorionic gonadotropin (hCG) producing a “birth-control” vaccine https://www.scirp.org/Journal/PaperInformation.aspx?PaperID=81838) ktore powoduja natychmiastowa aborcje zaraz po zaplodnieniu. Czytalam jakiegos amerykanskiego autora, zdaje sie James Perloff, ktory powiedzial ze prawo zezwalajace tworzenie fundacji bylo najwiekszym bledem USA, bo to wtedy miliarder, zgodnie ze swoimi przekonaniami, daje pieniadze tam ( na swiecie) gdzie chce i w co chce.zamiast panstwo pobrac podatki i inwestowac w kraju i w to co spoleczenstwo/kraj potrzebuje. Tu sie kompletnie nie zgadzam z p. K-M.

5 dni temu
gbrodaty
gbrodaty

Po tym wywiadzie jeszcze bardziej cenię i Pana Korwina Mikke i Monikę Jaruzelską

5 dni temu
P S
P S

1:18:00 USA próbują odciąć Europe od surowców z Rosji i biznesu z Chinami po to jest 3morze proszę zobaczyć mapę. USA panuje na morzach ale niekoniecznie na lądzie po to pro amerykańska Polska i Ukraina !!!! jeszcze lepiej mieć Białoruś tak dla bezpieczeństwa jakby Polska robiła problemy,

5 dni temu
ada koryban
ada koryban

Jesli kobiety maja niz poziom inteligencji to co powiedziec o Marii Sklodowskiej Curie i jej corce ? Pan Korwin ma klapki na oczach.

5 dni temu
grazynka dziadek
grazynka dziadek

Nie wiem jak ludzie pokroju P. Korwina dostaja sie do sejmu i do PE.

5 dni temu
Piotr Patelczyk
Piotr Patelczyk

Była cenzura za komuny?

5 dni temu
Jerzy Sikora
Jerzy Sikora

Każde dziecko w Polsce wie , że król jest jeden . Oczywiście Wielce Czcigodny "KRUL" Janusz !

5 dni temu
Ten Czas
Ten Czas

Srul....

4 dni temu
Jerzy Sikora
Jerzy Sikora

Towarzyszko ! Panienko! Pół godziny by starczyło . "KRUL" po 30 minutach robi się nudny i powtarzalny jak karabin maszynowy ...

5 dni temu
Jerzy Sikora
Jerzy Sikora

Oooooo! "KRUL" miałby "pincet" stypendiów ...!

5 dni temu
Jerzy Sikora
Jerzy Sikora

W tej klasie była jeszcze jedna kradzież o której "KRUL" nie mówi . Kto ukradł "KRULOWI" mądrość !?

5 dni temu
Jerzy Sikora
Jerzy Sikora

"KRULU" złoty to nie te cukierki . W ambasadzie mają lepsze . Z alkoholem i facjatą Putina ...

5 dni temu

Kolejny

Jaruzelska: Kwestie SLD już mnie nie dotyczą

25:18

Monika Jaruzelska - Najlepsze wypowiedzi.

13:26

Monika Jaruzelska - Najlepsze wypowiedzi.

Jeden z Wielu

wyświetleń 13

Tu i teraz - Jaruzelska: Polacy lubią się dzielić

9:59

Tu i teraz - Jaruzelska: Polacy lubią się dzielić

24 GODZINY online pl

wyświetleń 11

„Towarzyszka senatorka” Monika Jaruzelska

3:33

Jaruzelska

0:17

Jaruzelska

Tygodnik NIE

wyświetleń 63